ضمانت بازگشت کالا

برای جلب بیشتر رضایت شما امکان بازگشت کالاها تا 7 روز را فراهم  کرده ایم . برای اینکه در بهترین شرایط این خدمات را دریافت کنید نکات مهم  این صفحه را بخوانید.

ضمانت بازگشت همانطور که از نامش نیز پیداست تضمین به قبول بازگشت محصول  از سوی مشتری در چند حالت است . از آنجایی که همیشه برمودا مارکت حق را به مشتری  می دهد لذا تصمیم گرفته ایم خدماتی را ارائه کنیم تا چنانچه مشتری مشکلاتی  اعم از اشکلات فنی در کالای خریداری شده ، عدم مطابقت با کالای درخواستی  و  .... را مشاهده نمود بتوان با بازپس فرستادن محصول از عواقب بعدی پیش گیری  کرد . البته تیم برمودا مارکت همواره در تلاش است که بهترین محصولات را با قابل  ترین خدمات برای مشتریان خود عرضه کند و اشکالات مذکور ، احتمالاتی است که  دردنیای فروش وجود دارد .
همانطور که گفتیم این احتمال وجود دارد که  مشتری پس از خرید و دریافت کالا با اشکالاتی در بسته ی پستی خود روبه رو  شود که موارد مختلف را بررسی میکنیم :

نکات کلی :

•     لطفا برند ، شماره مدل ، رنگ ، و تمام مشخصات کالا را پیش از باز  کردن بسته بندی کنترل کنید.بازگشت کالا به هر دلیلی که از روی جعبه آن قابل  تشخیص باشد از سوی برمودا مارکت پذیرفته نیست.
•    کالاهای با بسته بندی  آسیب دیده اگر با همان وضعیت از سوی خریداران پذیرفته شده باشند برای  بازگشت تایید نخواهند شد بنابراین از تحویل گرفتن کالایی که بسته بندی آسیب  دیده دارد خودداری کنید.
•    اگر قصد بازگرداندن کالایی را دارید باید تمام هدیه ها و لوازم جانبی همراه آن را نیز به صورت کامل بازگردانید.
•    کنترل کیفیت کالای معیوب یا کالاهایی که پس از پذیرفته شدن از شما بازگردانده شده اند 3 تا 4 روز کازی زمان می برد.
•     اقلام غیر قابل بازگشت در برمودا مارکت عبارتند از :  عطر و ادکلن ،لوازم آرایشی و بهداشتی 

 کالاهای غیر قابل  برگشت فقط در صورت اشتباه در کالای ارسالی از سمت برمودا مارکت ، بازگشت داده خواهند شد.


آسیب های پیش آمده بر اثر حمل و نقل :

در  ابتدای امر باید بگوییم که بسته بندی کلیه ی محصولات از سوی برمودا مارکت کاملا  مطمئن و ایمن بوده و در صورت بروز هر گونه آسیب ناگهانی بر اثر حمل و نقل ،  شرکت های حمل و نقلی که با برمودا مارکت همکاری خود را امضاء نموده اند ، پاسخگو  خواهند بود . شرکت های حمل و نقل طرف قرار داد ما کاملا معتبر بوده  و برمودا مارکت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور  پیگیری، خسارت را جبران خواهد نمود .  
خواهشمند است :
•    در صورتی  که آسیب های ناشی از حمل و نقل ، هنگام تحویل کالا از مامور پست کاملا  قابل رویت بوده ، محصول را تحویل نگیرید و به برمودا مارکت عودت نمایید تا  اقدامات لازم انجام گیرد .
•    در صورت مشاهده ی هرگونه آسیب پس از تحویل کالا ، خیلی سریع تا 24 ساعت بخش خدمات پس از فروش برمودا مارکت را مطلع نمایید .
•     هنگام بازپس فرستادن کالا ، کلیه ی لوازم جانبی  و متعلقات داخل بسته را  همراه محصول به همان صورتی که تحویل گرفته اید با فاکتور و صورت جلسه شرکت  حمل کننده ارسال نمایید


انصراف مشتری از خرید :


در  صورتیکه مشتری قبل از دریافت کالا از خرید خود به هر دلیلی منصرف شود می  تواند بلافاصله با بخش فروش برمودا مارکت تماس حاصل نماید و موضوع را با  کارشناسان ما مطرح کند ، در صورتیکه کالا تا زمان تماس مشتری ، ارسال نشده  باشد امکان بازگرداندن وجه پرداختی مشتری به وی وجود خواهد داشت. و در  صورتیکه مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود می تواند ظرف مدت 7  روزکاری بخش فروش رامطلع نماید و چنانچه امکان تعویض و یا بازپس دادن کالا  وجود داشته باشد برمودا مارکت خدمات خود را برای مشتری ارائه خواهد نمود ، البته  مشتریان محترم توجه داشته باشند چنانچه محصول دریافتی از پلمپ خود خارج  نشده باشد و مشکلی شامل حال آن نباشد ، برمودا مارکت این طرح را برای بازپس گرفتن  یا تعویص کالا پیاده خواهد نمود و در غیر اینصورت امکان ارائه ی این سرویس  وجود نخواهد داشت .

لازم بذکر است کالاهای آرایشی و بهداشتی مانند عطر  و  ادکلن فقط در صورت پلمپ بودن قابلیت عودت دارند و در صورتیکه مشکلاتی مانند  خرابی والف و اسپری که به تولید کننده مرتبط است وجود داشته باشد برمودا مارکت مسئولیتی در این موارد ندارد .
توجه داشته باشید که  پس از هماهنگی با  بخش خدمات پس ازفروش ، محصول را پلمپ شده و در صحت و سلامت با بسته بندی  مطمئن به همراه فاکتور برای ما ارسال نمایید (هزینه ی ارسال در صورت انصراف  از خرید ، با خود مشتری است)، چنانچه عدم استفاده از محصول ، توسط  کارشناسان ما تایید شود مبلغ ارجاعی ظرف 48 ساعت به حساب مشتری واریز خواهد  شد .